Kanał RSS
Google+
Dzisiaj jest piątek, 23 marca 2018 r.
Get Adobe Flash player

SUPER - Premiera tuż...

9.01.2013 r. 6:40, autor: M.S.

Równo miesiąc pozostał do premiery nowego widowiska Rewii Sylaba. 09 lutego, na scenie Wyszkowskiego Ośrodka Kultury, młodzi artyści zaprezentują nowe widowisko pt. "Super".

To będzie już 29 premiera i, niezmiennie od lat, budzi ogromne zainteresowanie, bowiem Sylaba to znak firmowy sam w sobie i produkt eksportowy Wyszkowa. Bilety na ich przedstawienia rochodzą się dosłownie na pniu. Nie inaczej jest w tym roku. Bilety na niedzielne spektakle rozeszły sie w ciągu kilku godzin. Na występu o godzinie 10.30 także nie ma już biletów. Każda premiera Sylaby owiana jest nutką tajemnicy, która wyjaśnia sie dopiero w dniu premiery. Spektakl ma swoje przesłanie a repertuar jest pieczołowicie dobierany.

Jednak by powstało samo przedstawienie potrzeba roku przygotowań i zaangażowania wielu, wielu osób. Bezcenną pomocą służą nam rodzice - mówi Irena Zdunek, szefowa wyszkowskiej Sylaby. Gdyby nie oni i ich poświęcenie nie zrealizowalibyśmy żadnego widowiska. Sama Pani Irena i jej zespół współpracowników spędzają setki godzin przy maszynach do szycia. Całe widowisko, począwszy od scenariusza, poprzez muzykę i stroje, jest made in Sylaba. Projektują, piszą teksty piosenek, komponują muzykę. Wszystko działa jak w zegarku. Każdy trybik maszyny o nazwie Sylaba, działa z wielką precyzją. Efekty tej pracy widoczne są później na scenie.

Tegoroczna premiera to ponad 70 występujących młodych artystów. To także ponad 500 nowych strojów! Jak wyglądają ostatnie przygotowania do premiery? Możecie się tego dowiedzieć z materiału wideo, który przygotowała Milena Składanek i Małgorzata Suzdorf. Warto także zajrzeć do naszego archiwum i przypomnieć sobie ubiegłoroczne widowisko Sylaby pt. Made in Poland.

Kliknij aby przejść do filmuKliknij aby przejść do filmu KOMENTARZE (0)

Jeszcze nie ma komentarzy do tego artykułu.
Możesz jako pierwszy/a napisać co o tym myślisz!

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ
Redakcja portalu zastrzega sobie możliwość ingerencji lub niedopuszczenie do publikacji wypowiedzi, które naruszają normy prawne, obyczajowe lub są niezgodne z zasadami współżycia społecznego. Komentarze promujące strony, produkty itp. będą usuwane.


Legalna Kultura
Projekt Przedsiębiorczy Wyszków