Kanał RSS
Google+
Dzisiaj jest piątek, 23 marca 2018 r.
Get Adobe Flash player

Wyszkowscy delegaci na Kongres PiS

29.05.2013 r. 6:52, autor: M.S.

W sobotę 25 maja w Siedlcach odbył się Okręgowy Zjazd Prawa i Sprawiedliwości, który wybrał 26 delegatów na Kongres Partii, który odbędzie się w dniach 29 – 30 czerwca w Katowicach.

Wśród wybranych delegatów znaleźli się dwaj przedstawiciele z powiatu wyszkowskiego - Przewodniczący Zarządu Powiatowego PiS w Wyszkowie Waldemar Sobczak i z-ca burmistrza Wyszkowa  Adam Warpas. W kongresie uczestniczyć będzie także Iwona Wyszyńska – członek regionalnej komisji rewizyjnej. Delegaci na czerwcowy kongres są wybierani przez walne zjazdy w całym kraju przez wszystkich członków partii. Każdy członek PiS może mieć współdecydujący głos o kształcie przyszłego kierownictwa.

W dniach 29-30 czerwca w Katowicach Prawo i Sprawiedliwość wybierze szefa ugrupowania oraz 120 osobową Radę Polityczną. Przedstawiony zostanie także nowy program. PiS zaproponuje m.in. połączenie resortów spraw wewnętrznych i administracji, ponowne powołanie ministra-koordynatora służb specjalnych, powrót do 22-proc. stawki VAT oraz likwidację gimnazjów i NFZ.

 

zdjęcie: archiwum infowyszkow.pl

KOMENTARZE (3)

deklinacja napisał/a: 2013-05-29 22:22:01

w kim czym będą uczestniczyć? w kongresie. System deklinacyjny jest niezbędny do ustalenia właściwych relacji poszczególnych wyrazów w zdaniu. Konsekwencją jego istnienia jest swoboda kształtowania kolejności wyrazów w zdaniu: podmiot, orzeczenie i dopełnienie nie mają raz na zawsze ustalonych miejsc, mogą następować w dowolnej kolejności.

Pisarz napisał/a: 2013-05-29 21:35:58

ale że niby jak, to oni na ten kongres mają wejść z góry z boku od dołu czy jak skoro sugerujesz na kongresie?

Pisownia napisał/a: 2013-05-29 10:42:43

Podpowiem, bo widzę problemy. Kongres - odmiana: "Na kongresie". To naprawdę nic trudnego, wystarczy dokończyć podstawówkę

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ
Redakcja portalu zastrzega sobie możliwość ingerencji lub niedopuszczenie do publikacji wypowiedzi, które naruszają normy prawne, obyczajowe lub są niezgodne z zasadami współżycia społecznego. Komentarze promujące strony, produkty itp. będą usuwane.


Legalna Kultura
Projekt Przedsiębiorczy Wyszków