Kanał RSS
Google+
Dzisiaj jest piątek, 23 marca 2018 r.

Kronika policyjna 20 - 26.02.2012

27.02.2012 r. 12:35, autor: M.S.

20.02.2012
Lucynów.
Nieznani sprawcy po uprzednim pokonaniu zamków wejściowych dostali się do wnętrza pomieszczenia z automatami do gier poczym zdemontowali obudowy z automatów  i skradli pieniądze. Szkody na szkodę firmy z Warszawy.
Somianka.
Do tragicznego zdarzenie doszło w poniedziałek 20.02.2012 roku około godziny 9. Jak wynika ze wstępnych ustaleń na mężczyznę pracującego przy wycince drzewa w kompleksie leśnym w Somiance najprawdopodobniej spadł konar drzewa.  W wyniku zdarzenia poszkodowany doznał urazu głowy. Nieprzytomnego 50 letniego mężczyznę mieszkańca gm. Somianka po udzieleniu pomocy
 Czytaj dalej ten artykuł

medycznej na miejscu przetransportowano śmigłowcem do szpitala w Warszawie. Mężczyzna zmarł w szpitalu. Czynności wyjaśniające w tej sprawie prowadzi Posterunek Policji w Somiance.

 

21.02.2012

Kamieńczyk.

Pożar . W nocy około godz.2:00 z nieustalonej przyczyny częściowemu spaleniu uległa drewniana stodoła w której właściciel mieszkaniec Kamieńczyka przechowywał drewno opałowe. Postępowanie prowadzi KPP w Wyszkowie.

22.02.2012

Lucynów.

W rejonie przejazdu kolejowego w Tumanku n/n sprawcy skradli linkę aluminiową o długości 2,5 metra służącą do włączanie sygnalizacji świetlnej oraz uszkodzili dwie inne linki. Straty na szkodę PKP PKL Siedlce.

Wyszków.

W samochodzie ciężarowym daf zaparkowanym na placu jednej z firm w Wyszkowie n/n sprawca uszkodził korek wlewu oraz obejmy zabezpieczające wlew paliwa. Prawdopodobnie sprawca chciał ukraść paliwo. Zbiornik paliwa był pusty.

23.02.2012

Wyszków

Po telefonicznej informacji od anonimowej osoby o  podejrzewaniu kradzieży paliwa,Wyszkowscy policjanci w bezpośrednim pościgu zatrzymali  jednego ze sprawców podejrzewanego o kradzież oleju napędowego z autobusu.  Przy zatrzymanym 20 letnim mieszkańcu naszego powiatu Michale O. znaleziono 20 litrowy pojemnik wypełniony olejem napędowym. Mienie odzyskano a sprawcę osadzono w PDoZ . Właściciel pojazdu oszacował straty paliwa i zniszczenia zabezpieczające wlew paliwa na kwotę około 400 zł. Policjanci ustalili też drugiego mężczyznę podejrzewanego o powyższą kradzież. Postępowanie prowadzi KPP w Wyszkowie.

 

Wola Mystkowska

Piotr G. lat 36 mieszkaniec gm. Łochów kierował samochodem będąc w stanie nietrzeźwości ponad 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu.

Obrąb

Marek S. lat 42 kierował ciągnikiem rolniczym będąc w stanie nietrzeźwości  ponad 2,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

24.02.2012 r.

Turzyn

Grzegorz R. lat 29 mieszkaniec Wyszkowa kierował samochodem będąc w stanie nietrzeźwości prawie 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu.

Wyszków

Jacek W. mieszkaniec gm. Brańszczyk kierował samochodem będąc w stanie nietrzeźwości prawie 1,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu i uderzył w zaparkowany samochód marki VW Golf. Kierowcę osadzono w PDoZ. Postępowanie prowadzi KPP w Wyszkowie.

25.02.2012

Kiciny

Dwie kobiety i mężczyzna prawdopodobnie narodowości romskiej zostali wpuszczenie do mieszkania zgłaszającego, w trakcie prowadzonej rozmowy jedna z kobiet wykorzystując odwróconą uwagę właściciela skradła pieniądze w kwocie 1000 zł. Czynności w tej sprawie prowadzi PP w Zabrodziu.

26.02.2012

Lucynów

Edyta Z. kierująca pojazdem Audi nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze , wpadła w poślizg i wjechała do przydrożnego rowu wywracając pojazd. Kierowcę ukarano mandatem karnym.

Wyszków

W późnych godzinach popołudniowych przy ul. Zakolejowej n/n sprawcy po uprzednim odkręceniu niezabezpieczonych korków wlewów paliwa w dwóch samochodach ciężarowych, skradli 80 litrów oleju napędowego. Straty na szkodę mieszkańca gm. Wyszków.

KOMENTARZE (0)

Jeszcze nie ma komentarzy do tego artykułu.
Możesz jako pierwszy/a napisać co o tym myślisz!

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ
Redakcja portalu zastrzega sobie możliwość ingerencji lub niedopuszczenie do publikacji wypowiedzi, które naruszają normy prawne, obyczajowe lub są niezgodne z zasadami współżycia społecznego. Komentarze promujące strony, produkty itp. będą usuwane.


Legalna Kultura
Projekt Przedsiębiorczy Wyszków