Kanał RSS
Google+
Dzisiaj jest piątek, 23 marca 2018 r.
Get Adobe Flash player

Gmina Somianka

strona internetowa: www.somianka.pl
Urząd Gminy: Somianka 16B, 07-203 Somianka
tel. 29 741 87 90      e-mail: somianka@somianka.pl

Ostatnie informacje z regionu

•  Nasza Gmina Somianka - tańczyli pięknie
Zakończenie projektu „Taniec=sport=pasja” realizowany przez Stowarzyszenie Społeczno-Kulturalne „Nasza Gmina Somianka” a współfinansowany przez Wójta Gminy Somianka wprowadził widzów w stan hipnotycznego zauroczenia.
zobacz cały artykuł >>

•  Wybudują ścieżkę do Popowa Kość.Do artykułu dołączyliśmy materiał video
Powiat Wyszkowski złożył wniosek  o dofinansowanie ze środków Europejskiego Funduszu Rybackiego „Budowy chodnika  przy drodze powiatowej relacji Wyszków - Somianka –Popowo Kościelne”
zobacz cały artykuł >>

•  Śmierć kolejnego rowerzysty na drodze
W niedzielę, krótko po godzinie 21, 27-letni mieszkaniec gm. Somianka, kierowca pojazdu Audi potrącił jadącego środkiem drogi rowerzystę. Rowerzysta, 77-letni mieszkaniec gm. Somianka zginął na miejscu. Kierowca samochodu był trzeźwy. Okoliczności wypadku wyjaśnia policja.
foto: KPP Wyszków
zobacz cały artykuł >>

•  „Pracuj Bezpiecznie” – zwycięzcy konkursu
W świetlicy wiejskiej w Wólce Somiankowskiej odbył się konkurs „Pracuj bezpiecznie”, który poprzedzony został szkoleniem teoretycznym. Podczas szkolenia zaprezentowano m.in. zestaw środków ochrony osobistej do stosowania podczas pracy z chemicznymi środkami ochrony roślin.
zobacz cały artykuł >>

•  Historia pewnego kościołaDo artykułu dołączyliśmy materiał video
Miejsce to niezwykłe i niezwykła historia wybudowanego współcześnie kościoła. Koscioła, którego furty zawszę są otwarte dla wiernych, a na przykościelnym placu znajduje się piaskownica dla zabaw dzieci.
zobacz cały artykuł >>

•  Bezpieczna droga do szkoly
5 października 2012 r. w Zespole Szkół w Woli Mystkowskiej odbyły się eliminacje gminne - I Etapu konkursu "Bezpieczna droga do szkoły" organizowanego przez Samorząd Województwa Mazowieckiego dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów z terenu województwa mazowieckiego.
zobacz cały artykuł >>

Legalna Kultura
Projekt Przedsiębiorczy Wyszków